loading...

سامانه ارتباطي وستا

تجهيزات شبكه

بازدید : 863
11 زمان : 1399:2

پچكورد فيبر نوري، كابلي است كه دو سر آن به كانكتور فيبر نوري وصل مي شود. اين وسيله براي ايجاد ارتباط بين تجهيزات و قطعات در شبكه فيبر نوري به كار برده شده و به آن پچ كيبل نيز گفته مي شود. انواع متنوعي از پچكورد فيبر نوري با انواع مختلف كانكتورها، مانند LC، FC، SC، ST، MU ، MTRJ و E2000 و غيره وجود دارد.
انواع پچكورد فيبر نوري
انواع مختلفي پچكورد فيبر نوري وجود دارد و مي توان آنها را به طور عمده توسط انواع كانكتور و كابل تقسيم بندي نمود.

پچكوردهاي فيبر نوري با انواع مختلف كانكتورها

پچكوردهاي فيبر نوري را مي توان با انواع كانكتورهاي فيبر نوري طبقه بندي نمود. به عنوان مثال، پچكورد LC به اين دليل كه داراي كانكتور LC است به اين نام خوانده مي شود. به همين ترتيب پچ كورد SC، ST، FC، MT-RJ، E2000، MU و MPO / MTP و غيره وجود دارد. يك نوع ديگر دسته بندي كه به نوع صيقل دادن فرول كانكتور شده و به سه نوع پچ كورد PC، UPC، APC تقسيم بندي مي شود

پچكوردهاي هاي فيبر نوري با انواع مختلف كابل نوري

پچكورد مي تواند با پارامترهاي مختلف كابل فيبر نوري تقسيم بندي شود. طبق مواد مصرفي براي كابل به انواع PVC, Riser Plenum, OFNR, OFNP, LSZH و … تقسيم مي شود. طبق تعداد كر استفاده شده به دو نوع سيمپلكس و داپلكس تقسيم بندي مي شود. سيمپلكس از يك كر فيبر و داپلكس از دو كر فيبرنوري استفاده مي كند. طبق نوع كر مصرفي پچكورد به دو نوع مالتي مود و سينگل مود تقسيم مي شود. پچ كورد سينگل مود عموما زرد رنگ مي باشد با سايز كر فيبر 9/125µm در حالي كه مالتي مود نارنجي رنگ با سايز كر فيبر 62.5/125µm مي باشد. علاوه بر اين پچ كورد مالتي مود يك تقسيم بندي ديگر دارا مي باشد كه به دو نوع OM3 و OM4 گروه بندي مي شود

ساير محصولات مرتبط:

پچپنل پچكورد پيگتيل آداپتور فيبر نوري

پچكورد فيبر نوري، كابلي است كه دو سر آن به كانكتور فيبر نوري وصل مي شود. اين وسيله براي ايجاد ارتباط بين تجهيزات و قطعات در شبكه فيبر نوري به كار برده شده و به آن پچ كيبل نيز گفته مي شود. انواع متنوعي از پچكورد فيبر نوري با انواع مختلف كانكتورها، مانند LC، FC، SC، ST، MU ، MTRJ و E2000 و غيره وجود دارد.
انواع پچكورد فيبر نوري
انواع مختلفي پچكورد فيبر نوري وجود دارد و مي توان آنها را به طور عمده توسط انواع كانكتور و كابل تقسيم بندي نمود.

پچكوردهاي فيبر نوري با انواع مختلف كانكتورها

پچكوردهاي فيبر نوري را مي توان با انواع كانكتورهاي فيبر نوري طبقه بندي نمود. به عنوان مثال، پچكورد LC به اين دليل كه داراي كانكتور LC است به اين نام خوانده مي شود. به همين ترتيب پچ كورد SC، ST، FC، MT-RJ، E2000، MU و MPO / MTP و غيره وجود دارد. يك نوع ديگر دسته بندي كه به نوع صيقل دادن فرول كانكتور شده و به سه نوع پچ كورد PC، UPC، APC تقسيم بندي مي شود

پچكوردهاي هاي فيبر نوري با انواع مختلف كابل نوري

پچكورد مي تواند با پارامترهاي مختلف كابل فيبر نوري تقسيم بندي شود. طبق مواد مصرفي براي كابل به انواع PVC, Riser Plenum, OFNR, OFNP, LSZH و … تقسيم مي شود. طبق تعداد كر استفاده شده به دو نوع سيمپلكس و داپلكس تقسيم بندي مي شود. سيمپلكس از يك كر فيبر و داپلكس از دو كر فيبرنوري استفاده مي كند. طبق نوع كر مصرفي پچكورد به دو نوع مالتي مود و سينگل مود تقسيم مي شود. پچ كورد سينگل مود عموما زرد رنگ مي باشد با سايز كر فيبر 9/125µm در حالي كه مالتي مود نارنجي رنگ با سايز كر فيبر 62.5/125µm مي باشد. علاوه بر اين پچ كورد مالتي مود يك تقسيم بندي ديگر دارا مي باشد كه به دو نوع OM3 و OM4 گروه بندي مي شود

ساير محصولات مرتبط:

پچپنل پچكورد پيگتيل آداپتور فيبر نوري

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
  • کل مطالب : 31
  • کل نظرات : 0
  • افراد آنلاین : 29
  • تعداد اعضا : 0
  • بازدید امروز : 4173
  • بازدید کننده امروز : 1
  • باردید دیروز : 7626
  • بازدید کننده دیروز : 0
  • گوگل امروز : 0
  • گوگل دیروز : 3
  • بازدید هفته : 27673
  • بازدید ماه : 27673
  • بازدید سال : 475441
  • بازدید کلی : 1593679
  • <
    آرشیو
    اطلاعات کاربری
    نام کاربری :
    رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • خبر نامه


    معرفی وبلاگ به یک دوست


    ایمیل شما :

    ایمیل دوست شما :



    کدهای اختصاصی